Social Christmas Tree

Zapal choinkę życzeniami na Facebooku

Modne ostatnio transmisje LIVE na Facebooku oraz wirusowe głosowanie przez reakcję proponujemy połączyć z świątecznymi akcjami pro-sell oraz nowoczesną technologią Internet of Things. Zamiast standardowego składania życzeń pozwólcie klientom zapalić choinkę w Waszej firmie, galerii handlowej czy centrum miasta, najlepiej obok rzędu rozdawanych choinek jeśli takie są. Komentarze pod transmisją LIVE z widokiem na choinkę opatrzone hashtagiem #zapalchoinkewNAZWA będą ją włączać na 15-30 sekund. Zacznijcie pierwsi z życzeniami dla swoich fanów i zobaczcie jak wirusowo potoczy się to dalej!

Życzenia świąteczne łączące Internet of Things, transmisje LIVE na Facebooku i wirusowe głosowanie przez reakcję. Akcja społeczna, w duchu świąt, wykorzystująca nowe funkcjonalności Facebooka oraz technologię IoT :- )

Scenariusz działań:

1. Stawiamy w galerii ubraną choinkę z lampkami, ale choinka nie świeci.

2. Przed choinką umieszczamy instrukcję obsługi, co trzeba zrobić, aby zapalić choinkę.

3. Przed choinką umieszczamy kamerkę, obie podłączone do sieci Wi-Fi.

4. Publikujemy na fanpage Galerii post Facebook Live, który pokazuje choinkę, przypinamy post na górę strony.

5. Aby na choince zapaliły się lampki – Użytkownik musi napisać w komentarzu pod postem hashtag #zapalchoinkewNAZWA, sugerujemy aby to były życzenia świąteczne lub noworoczne

6. Za każdym razem, gdy taki komentarz zostanie dodany – choinka zapala się na 15-30 sekund (co widać i online – w poście, jak w galerii, jeżeli ktoś doda na bieżąco), ew. im więcej postów tym więcej bombek się zapala.

7. Dodatkowo – za każde zapalenie choinki można oddać 1-5 zł na wybraną przez nas organizację charytatywną i/lub powiększać pulę rozdawanych choinek w akcji sprzedażowej do limitu ustalonego w regulaminie.

8. W transmisji LIVE pokazujemy od razu ile razy choinka została zapalona i ile to złotówek przekazanych bądź choinek rozdanych

Akcja społeczna, w duchu świąt, wykorzystująca nowe funkcjonalności Facebooka oraz nowe technologie.

Czyli wszystko, co najlepsze – w jednym dniu :)

Biuro

Ul. Zacisze 7/3,
Kraków 31-156
E-mail: biuro@ad-astra.pl

Kontakt

Łukasz Dragosz
Business Developer
Telefon: +48 881 705 749
E-mail: lukasz.dragosz@ad-astra.pl

Brief

Uzupełnij brief w 15 minut. Pozwoli nam to przygotować lepsze propozycje dla Ciebie.

Formularz Kontaktowy

Imię i Nazwisko*

Temat*

Adres email*

Nr. telefonu*

Treść wiadomości