Galeria Kazimierz – Eventy a PR

Organizacja eventów lokalnych i wizerunkowych

Najemcy w galeriach handlowych preferują rozrywkowe eventy footfall i sprzedażowe akcje prosell i mniejszą wagę przywiązują do eventów wizerunkowych choć to one mogą pomóc pozycjonować markę i budować dobry PR, dający długofalowe efekty. Organizujemy też eventy angażujące lokalną społeczność jako jeden z elementów strategii na przybliżanie się wizerunkowe Galerii Kazimierz do dzielnicy Kazimierz, która odpowiada stylowi temu obiektowi.

Event lokalny - #ZakątkiKazimierza

– cykl eventów lokalnych #zakatkikazimierza ze zwiedzaniem nienznanych zakątków sławnego Kazimierza.

Czy wiedziałeś, że przez ulicę Dietla przebiegał kiedyś główny nurt Wisły? Takie i inne ciekawostki opowiadała nasza przewodniczka! :) Zobacz foto-relację w Krakow.NaszeMiasto.pl z akcji Odkryj zakątki Kazimierza przedstawiające na co dzień ukryty, 4 ha ogród w centrum Krakowa na terenach klasztoru Ojców Misjonarzy, w sercu dawnego Kazimierza.

Cel: Galeria Kazimierz pozycjonuje się na obiekt wtapiający się w lokalną architekturę i mecenasa sztuki.

Event sportowy - #WiosnaNaKazimierzu

– akcja wizerunkowa „Wiosenny trening na Kazimierzu” z 42doszczescia.pl

Do eventu biegowego #wiosnanakazimierzu przygotowaliśmy licznik kilometrów do przebiegnięcia i wyzwań do wykonania przez ekipę 42doszczescia.pl zintegrowany z płatnościami on-line PayU (im większa kwota tym ambitniejsze zadania) oraz zorganizowaliśmy otwarty event sportowy w postaci treningu przed Cracovia Maraton z poradami profesjonalnych trenerów (odwołany przez deszcz).

Eventy wizerunkowe - Dni Autyzmu

– aktywne włączenie się w akcje pro-publico „Godzina dla Ziemi” i „Dni Autyzmu”

Obejrzyj też filmik z akcji wizerunkowej „Dni Autyzmu”, szeroko komentowany w social media i udostępniany przez organizacje pro-publico aby przekonać się, jak łatwo i szybko można dotrzeć do szerokiego strumienia odbiorców przez akcje wizerunkowe.

Biuro

Ul. Zacisze 7/3,
Kraków 31-156
E-mail: biuro@ad-astra.pl

Kontakt

Łukasz Dragosz
Business Developer
Telefon: +48 881 705 749
E-mail: lukasz.dragosz@ad-astra.pl

Brief

Uzupełnij brief w 15 minut. Pozwoli nam to przygotować lepsze propozycje dla Ciebie.

Formularz Kontaktowy

Imię i Nazwisko*

Temat*

Adres email*

Nr. telefonu*

Treść wiadomości